Levné vyklízení Praha 19

Levné vyklízení Praha 19 a okolí zahrnuje vyklízení bytů, rodinných domů, firem, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, vyklízení bytových i nebytových prostor a s následným odvozem na nejblizší sběrný dvůr či skládku. Zabýváme se též i odvozem suťi a ostatního odpadu, kde spolupracujeme se skládkou Domeček - odpady s.r.o. ceník zde.


Levné vyklízení Praha 19 se uskuteční při vyplnění objednávkového formuláře  nebo po objednání na bezplatné lince 800 444 499. S vyklízením a vyklízecími službami máme mnoholeté zkušenosti. Stačí zavolat na naší bezplatnou linku. Dispečer vám vše podrobně vysvětlí, nejen o samostatném vyklízení, dopravě, ale také o odvozu na sběrný dvůr.

Levné vyklízení Praha 19 má k dispozici na vyklízení a vyklízecí služby potřebné pomůcky, na jednotlivé druhy vyklízení bytů, rodinných domů, firem, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, vyklízení bytových i nebytových prostor. Disponujeme pevnými jutovými pytli na suť, kolečky či putnami na snášení po schodech, pokud není jiná možnost vyklízecích služeb. Máme též vyklízecí pytle či krabice na oblečení, osobní věci, odpad a na veškeré drobné věci, které je potřeba zlikvidovat.

Levné vyklízení Praha 19 má na likvidaci a vyklízení ostatního odpadu a elektronického materiálu, pevné plastové přepravky. Naši pracovníci, v ochraných pomůckách, dle předchozí objednávky, levně vyklidí a zlikvidují jakýkoliv odpad. Máme na levné vyklízení a vyklízecí služby vyhraněné vozidlo, na kterýkoliv odpad a odvoz na sběrné dvory či skládku.

 

Sběrný dvůr pro Prahu 19 a okolí má svá pravidla! Sběrný dvůr slouží pro obyvatele Prahy k bezplatnému odkládání vybraných druhů odpadů a vyřazených elektrických a elektronických zařízení. Nelze zde odevzdávat nebezpečné složky stavebního odpadu (např. asfaltová lepenka obsahující dehet, eternit a další materiály obsahující azbest apod.). Vjezd vozidel je omezen na max. nosnost do 3,5 tuny.

 

Právnické osoby, fyzické osoby oprávněné k podnikání a fyzické osoby, které neprokážou svůj trvalý pobyt na území města, mohou odpad odložit za úplatu, která kryje náklady na další využití nebo odstranění odpadu.

 

Modelová kalkulace vyklízení Bytu 2+1: ( vůz + 2 pracovníci )

Návrh ceny a časového harmonogramu: Cena:

Nakládka   cca 2 hod                         1500,- Kč

Přeprava  Praha-Praha                         380,- Kč

Vykládka    cca 1 hod                          750,- Kč

Likvidace                                            ZDARMA*  

Balicí materiál                                         0,- Kč

Balicí služby cca                                     0,- Kč

________________________________________
Cena celkem bez DPH cca                 2330,- Kč
Cena s DPH 21%                               3182,- Kč
_______________________________________

 

* Pokud jste obyvatel hl. města Prahy s trvalým pobytem kdekoliv na území hl. města Prahy a platným občanským průkazem, sběrný dvůr váš odpad převezme zcela ZDARMA !!!!

 

Sběrný dvůr pro vaši lokalitu:

Po kliknuti na adresu sběrného dvoru, vás stránka přesměruje na přesné umístění, na mapě Prahy.

 

Sběrný dvůr hlavního města Prahy Chvalkovická 3, Praha 20 – Horní Počernice

telefon: 281 92 49 59
provozovatel: Odbor místního hospodářství ÚMČ P20